Rozwiązania dla ośrodków medycznych

Medserv od wielu lat współpracuje z prywatnymi praktykami lekarzy specjalistów. Przez cały ten czas, nasza firma zbiera cenne doświadczenie w pełnym zakresie rozliczeń medycznych.

Wieloletnia praktyka pozwala nam na kompleksową obsługę rachunkowości medycznej klinik oraz całych szpitali. Nasze doskonałe przygotowanie pozwala na realizację wszelkiego rodzaju usług, dostosowanych do konkretnych potrzeb klientów.

Możemy się poszczycić realizacją wysoko ocenianych krótko- i długoterminowych kontraktów dla publicznych oraz prywatnych ośrodków medycznych, obejmującą, między innymi: dostosowanie metod rozliczeniowych i sprawozdawczości do oprogramowania stosowanego w zarządzaniu konkretnymi placówkami służby zdrowia.

Medical billing solutions for clinics and hospitals

Jeśli płynność rozliczeń w Twoim szpitalu lub przychodni wymaga poprawy, lub chcesz poznać możliwości usprawnienia księgowości medycznej w celu optymalizacji dochodów, z przyjemnością zorganizujemy spotkanie, na którym omówimy różne obszary działalności, w których moglibyśmy skutecznie współpracować.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji pod numerem : 71 881 08 08 lub przez email : info@medserv.pl