O nas

Medserv jest firmą założoną w 2005 roku w Irlandii przez Cormaca Loughreya, która szybko wyrosła na jedno z czołowych przedsiębiorstw specjalizujących się w rozliczaniu świadczeń medycznych w Europie.

Z naszych usług korzystają lekarze pierwszego kontaktu oraz specjaliści, kliniki i inne placówki medyczne. Obsługujemy wszystkie główne szpitale w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Prowadzimy też ścisłą współpracę z największymi ubezpieczycielami.

Medserv team on Christmass office event and the office in North Block, Rockfield Central, Dundrum, Dublin

Zespół

Wraz z rozwojem firmy, rozrastał się również nasz zespół. Pracuje dla nas dynamiczne grono profesjonalistów z różnych dziedzin - takich jak obsługa klienta, ubezpieczenia, księgowość oraz medycyna - których wysokie kompetencje pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nasz wewnętrzny program szkoleniowy zapewnia ciągłość rozwoju umiejętności zawodowych wszystkich naszych pracowników, dzięki czemu zespół jest zawsze na bieżąco z nowymi procedurami i rozwiązaniami technologicznymi.

Uśmiechnięci ludzie na spotkaniu firmowym

RODO

Biorąc pod uwagę wrażliwy charakter przetwarzanych przez nas informacji, prowadzimy stały nadzór nad procedurami chroniącymi bezpieczeństwo danych, dbając o przestrzeganie wszystkich standardów, protokołów I certyfikatów wymaganych przez ustawę o RODO.

Przeszliśmy audyt przeprowadzony przez Komisję Ochrony Danych w Irlandii i dobrowolnie poddajemy się testom naszych systemów bezpieczeństwa IT. Ochrona wrażliwych informacji, które otrzymujemy, jest naszym priorytetem.

rodo, bezpieczny system komputerowy

Wyjątkowa obsługa klienta

Połączenie naszego wysoko wyszkolonego zespołu z naszą innowacyjną technologią pozwala nam zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta.
Niestrudzenie pracujemy, aby zapewnić konsekwentną satysfakcję klientów i dokładamy wszelkich starań, aby budować silne, trwałe relacje ze wszystkimi klientami.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Medserv, skontaktuj się z nami już dziś, dzwoniąc pod numer 71 881 08 08 lub wysyłając e-mail na adres info@medserv.pl