Specjaliści

Co mówią nasi klienci?

Usługi dla lekarzy

Nasza firma asystuje lekarzom wszystkich specjalności, wykazując się wyjątkową przejrzystością działań, niezawodnością oraz jakością obsługi klienta. Z nami zmniejszysz poziom nieściągalnych długów i zarazem powiększysz zyski z każdego cyklu płatniczego.

Doskonale rozumiemy, że - jako zajęty pracownik służby zdrowia - nie zawsze masz czas na przedłożenie wszystkich faktur, a potem niekończącą się wymianę korespondencji ze szpitalami czy ubezpieczycielami, by otrzymać wynagrodzenie za swoją pracę. Dlatego liczne grono specjalistów, klinik i szpitali zaufało nam, by skutecznie zarządzać ich rozliczeniami za prywatne usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, nasz zespół jest doskonale przygotowany by wesprzeć Twoją praktykę kliniczną. Uzbrojeni w najnowsze rozwiązania technologiczne, jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe wyniki, zarazem minimalizując Twój udział w całym procesie rozliczeniowym.

medical billing app on mobile

Fakturowanie

Jednym z wielu powodów, dla których tak wielu klientów ceni nasze usługi, jest wyeliminowanie uciążliwej administracji związanej z rozliczeniami medycznymi. Wystawianie faktur dla szpitali czy ubezpieczycieli jest naszym zadaniem, a co za tym idzie, zapewniamy:

 • Dobór kodów oraz kosztów za usługi według wytycznych szpitali czy firm ubezpieczeniowych
 • Kontakt z pacjentami oraz ubezpieczycielami w zakresie wszelkich zapytań i wątpliwości
 • Rozwiązywanie problemów oraz pilnowanie płatności
 • Zapewnianie platformy dla płatności pacjentów oraz ich przetwarzanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji pod numerem : 71 881 08 08 lub przez adres email : info@medserv.pl

Raportowanie

Korzystamy z własnego systemu raportowania przez Internet by powiadamiać Cię na żywo o procesie realizacji każdej przesłanej faktury. Nasze oprogramowanie pozwala również na:

 • Dokonanie płatności kartą kredytową lub debetową
 • Weryfikację danych ubezpieczeniowych pacjenta
 • Tworzenie spersonalizowanych raportów działalności
 • Bieżącą aktualizację kwot za usługi pokrywane przez największe firmy ubezpieczeniowe

Zarządzanie kontem

Dbamy o to, by nasi klienci byli na bieżąco informowani o postępach w realizacji wszystkich faktur oraz rezultatach naszych działań. Wszelkie informacje na ten temat dostępne są poprzez naszą stronę, działającą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dostarczamy również comiesięczne raporty oraz roczne podsumowania, przypadające na czas rozliczeń podatkowych oraz wypłaty zwrotów. Nasz zespół, zawsze dostępny po drugiej stronie słuchawki, jest gotów, by w każdej chwili odpowiedzieć na wszelkie pytania, w tym dotyczące:

 • Cyklicznych raportów
 • Rozliczeń na koniec roku
 • Utrzymywania cyfrowej dokumentacji oraz korespondencji